Atļaut sīkfailus

Lai uzlabotu jums nodrošināto pakalpojumu kvalitāti, mēs izmantojam tehniskos, analītiskos un mārketinga sīkfailus.
Jūsu anonimitāte netiks ietekmēta.

Uzziniet vairāk par mūsu sīkfailu un privātuma politikām

Salīdziniet viesnīcu cenas

Mūsu darbības principi

Kā pasaulē vadošajam ceļojumu meklētājam mums ir darba pilnas rokas, lai varam sniegt lietotājiem informāciju, kas nepieciešama drošai ceļojumu plānošanai.

Vienkāršs meklēšanas pieprasījums vietnē HotelsCombined sekunžu laikā ļaut atrast cenas no simtiem ceļojumu vietņu. Vai tā būtu lidojumu, viesnīcu, automašīnu nomas pakalpojumu vai citu iespēju meklēšana, mēs apkopojam internetā pieejamos piedāvājumus vienā ērtā vietā. Salīdziniet piedāvājumus par vienu un to pašu lidojumu, viesnīcu vai automašīnu nomu un izvēlieties rezervēšanas vietu – vai tas būtu tieši no lidsabiedrības, viesnīcas vai autonomas uzņēmuma, vai arī no kādas citas ceļojumu vietnes.

Mēs cenas iegūstam pa tiešo no ceļojumu vietnēm un attēlojam jūsu ekrānā, un HotelsCombined neiekasē papildmaksu. Kad esat izvēlējušies vēlamo piedāvājumu, attiecīgais pakalpojumu sniedzējs samaksā mums par to, ka mēs esam novirzījuši jūs uz viņu vietni vai palīdzējuši jums rezervēt viņu pakalpojumu. Tāpēc mūsu pakalpojums lietotājiem ir pilnīgi bez maksas.

Cits mūsu ienākumu gūšanas avots ir ar ceļošanu saistītu reklāmu attēlošana mūsu vietnē. Daži uzņēmumi pat mums maksā, ja noklikšķināt uz jūs interesējošās reklāmas.

Rezultātu attēlošanas principi

Kad jūs nosūtāt meklēšanas pieprasījumu, rezultātu sarindošanai mēs izmantojam vairākus aspektus. Tā var būt tāda informācija kā cena un ceļotāju sniegtais vērtējums. Lidojumiem mēs arī varam ņemt vērā komfortu ietekmējošus aspektus, piemēram, ilgumu un pārsēšanās skaits. Bet lai jūs varētu atrast sev piemērotāko piedāvājumu, mēs nodrošinām filtrus meklēšanas pieprasījuma pielāgošanai (un arī vienkāršu šķirošanu pēc cenas).

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Lūk, informācija par to, kā mēs šķirojam rezultātus dažādās vietnes sadaļās.

Viesnīcas

Popularitāte

Iecienītās viesnīcas tiek noteiktas atbilstoši algoritmam, kas skata galvenos popularitātes faktorus. Viesnīcas ir sarindotas pēc viesu atsauksmju daudzuma, kā arī reģionālajiem meklēšanas un rezervēšanas paradumiem.

Cena

Meklējat zemāko cenu? Mēs varam palīdzēt. Iespēja šķirot pēc cenas ļauj jums ātri apskatīt lētākos un/vai dārgākos piedāvājumus – tas ir jūsu ceļojumus, tāpēc varat izvēlēties vēlamo.

Reizēm vienādi piedāvājumi būs pieejami vairāku pakalpojumu sniedzēju vietnēs. Jums tiek parādīti visi šie pakalpojumu sniedzēji, bet mēs izceļam vienu galveno pakalpojumu sniedzēju, pamatojoties uz tādiem aspektiem kā popularitāte vai reitings.

Lidojumi

Labākie un ieteiktie

Lēts piedāvājums vēl nenozīmē labākais piedāvājums. Ņemot vērā tādus aspektus kā pakalpojumu sniedzēja popularitāte un lidojumu pārsēšanās skaits, mēs varam sniegt ieteikumus par “labākajiem” un “ieteicamajiem” piedāvājumiem. Izvēle, protams, ir jūsu rokās, bet 50$ ietaupījums lidojumam uz Brisbeinu var nebūt tik vilinošs, ja jums 10 stundas jānīkst lidostā.

Mēs reizēm arī vērtējam kvalitāti pakalpojumiem, kurus saņemat pakalpojumu sniedzēju vietnēs. Mēs īpaši atzīmējam tādus aspektus kā pakalpojumu sniedzēja maksas par rezervējumiem vai bagāžu, lai salīdzināšanas laikā varat redzēt kopējo cenu. Ja pakalpojumu sniedzēja cenas nav pārskatāmas un ir mazāk skaidras, mēs cenšamies tās neieteikt.

Lētākie

Meklējat zemāko cenu? Mēs varam palīdzēt. Iespēja šķirot pēc cenas ļauj jums ātri apskatīt lētākos un/vai dārgākos piedāvājumus – tas ir jūsu ceļojumus, tāpēc varat izvēlēties vēlamo.

Reizēm vienādi piedāvājumi būs pieejami vairāku pakalpojumu sniedzēju vietnēs. Jums tiek parādīti visi šie pakalpojumu sniedzēji, bet mēs izceļam vienu galveno pakalpojumu sniedzēju, pamatojoties uz tādiem aspektiem kā popularitāte vai reitings. Pakalpojumu sniedzēji var tikt izcelti arī tad, ja viņi maksā vairāk par novirzīšanu pie viņiem.

Automašīnu noma

Ieteicamas

Ieteicamā automašīnu nomas pakalpojumu šķirošana pamatojas uz cenām, potenciālajiem KAYAK ieņēmumiem, vispārējo klikšķināšanas popularitāti un dažādu automašīnu klašu popularitāti konkrētajā galamērķī (piemēram, apvidus automašīnas noteiktā galamērķī ir iecienītākas nekā parasti). Mēs arī ņemam vērā atsauksmes par katru uzņēmumu, kā arī rezervējuma pakalpojumu sniedzēju.

Cena

Meklējat zemāko cenu? Mēs varam palīdzēt. Iespēja šķirot pēc cenas ļauj jums ātri apskatīt lētākos un/vai dārgākos piedāvājumus – tas ir jūsu ceļojumus, tāpēc varat izvēlēties vēlamo.

Reizēm vienādi piedāvājumi būs pieejami vairāku pakalpojumu sniedzēju vietnēs. Jums tiek parādīti visi šie pakalpojumu sniedzēji, bet mēs izceļam vienu galveno pakalpojumu sniedzēju, pamatojoties uz tādiem aspektiem kā popularitāte vai reitings. Pakalpojumu sniedzēji var tikt izcelti arī tad, ja viņi maksā vairāk par novirzīšanu pie viņiem.

Cenu iegūšanas principi

Mēs informāciju vienlaikus meklējam simtos ceļojumu, lidsabiedrību, viesnīcu un automašīnu nomu vietņu, lai varat redzēt visas internetā pieejamās iespējas. Kaut gan mēs pastāvīgi cenšamies nodrošināt precīzāko un aktuālāko informāciju, reizēm var rasties neprecizitātes. Dažreiz tas notiek tāpēc, ka pakalpojuma sniedzēja vietne nav atjauninājusi mums sniegto informāciju vai nav pareizi pieslēgusies mūsu vietnei, bet reizēm konkrēto piedāvājumu jau ir rezervējis kāds cits ceļotājs. Otrā situācija parasti rodas tāpēc, ka vietnes darbības paātrināšanai (lai jums nebūtu jāgaida) mēs iegūtos datos ievietojam kešatmiņā. Piemēram, ja jūs un kāds cits ceļotājs vienas minūtes ietvaros nosūtat vienādu meklēšanas pieprasījumu, tad mēs, visticamāk, jums abiem parādīsim vienādu rezultātu. Savukārt pakalpojumu sniedzējiem savu cenu datu atjaunināšana ir jāsniedz vismaz reizi 24 stundās. Kaut gan mēs daudzas vietnes pārmeklējam paši, mēs nevaram pārmeklēt visas vietnes. Mēdz būt arī gadījumi, kad mēs noteiktu pakalpojumu sniedzēju informāciju neattēlojam tehnisku vai komerciālu apsvērumu dēļ vai arī mēs redzam, ka viņi negatīvi ietekmē klientu apmierinātību ar pakalpojumu.

Mūsu sadarbība ar citiem uzņēmumiem

HotelsCombined ietilpst KAYAK metameklēšanas zīmolu portfelī, kurā ir pārstāvēti arī tādi zīmoli kā KAYAK, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights un Mundi.

KAYAK ir noslēdzis līgumisku sadarbību ar vairumu no 700+ pakalpojumu sniedzēju vietnēm, kas tiek attēlotas mūsu meklēšanas rezultātos. Ja jūsu uzņēmums vēlas ar mums sadarboties, mūsu tīmekļa vietnē skatiet sadarbības partneriem vai viesnīcas īpašniekiem paredzētās sadaļas.

Mūsu uzņēmums ietilpst uzņēmumu grupā Booking Holdings Inc., kurā ietilpst arī tādas ceļojumu un atpūtas vietas kā Booking.com, Priceline.com, Agoda.com, Rentalcars.com un Opentable.com.

Meklēt viesnīcas

1. numurs:

2 pieaugušie mainīt konfigurāciju

Mēs atrodam vairāk viesnīcu

Ar vienkāršu meklēšanas pieprasījumu varat salīdzināt visas lielākās ceļojumu vietnes un atrast sev vislabāko piedāvājumu. Tas ir tik vienkārši!

Labākās cenas garantija

Nekādu maksu par rezervēšanu, nekāda uzcenojuma. Mēs to apsolām!

Ceļotāji ir iecienījuši mūs

Pagājušajā gadā vairāk nekā 400 miljoni ceļotāju uzticējās mums, lūdzot atrast labākos piedāvājumus viesnīcās.

© 2020