Atļaut sīkfailus

Lai uzlabotu jums nodrošināto pakalpojumu kvalitāti, mēs izmantojam tehniskos, analītiskos un mārketinga sīkfailus.
Jūsu anonimitāte netiks ietekmēta.

Uzziniet vairāk par mūsu sīkfailu un privātuma politikām

Salīdziniet viesnīcu cenas

Mēs esam palīdzējuši miljoniem ceļotāju pieņemt pareizo lēmumu par naktsmītnēm un esam gatavi palīdzēt arī jums!

Mēs, HotelsCombined, apzināmies, ka rezervēt naktsmītnes nav vienkārši, bet, mūsuprāt, tā tam nevajadzētu būt. Caurlūkot simtiem vietņu, kurā katrā ir tūkstošiem "piedāvājumu", ir ļoti nogurdinoši un sarežģīti. Jūs taču vienkārši vēlaties būt pārliecināti, ka esat rezervējuši sev labāko viesnīcu par izdevīgāko cenu. Mēs šajā problēmā pamanījām iespēju. Kopš tās dienas mēs esam smagi strādājuši, lai piemeklētu jums labākos viesnīcu piedāvājumus.

Kā tas darbojas

Mūsu tehnoloģija izrokas cauri visu pasaules lielāko ceļojumu vietņu pieejamības un cenu datiem, tostarp no Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Hilton un daudziem citiem. Ar viena ātra un viegla meklēšanas pieprasījuma palīdzību mēs parādīsim tikai jums nepieciešamo un interesējošo informāciju. Jūs atradīsiet vēlamo un varēsiet būt pārliecināti, ka veiktais rezervējums ir iespējami izdevīgs.

Labākās cenas garantija

Mēs arī garantējam, ka atrastā viesnīcas cena ir labākā pieejamā. Mēs apņemamies to nodrošināt. Ja atradīsiet lētāku cenu pēc tam, kad jau būsit veikuši rezervējumu HotelsCombined iekļautā vietnē, mēs atmaksāsim cenas starpību.

Mūsu komanda

Mūsu komandā ir cilvēki no visas pasaules ar dažādu pieredzi un interesēm. Mūs vieno tiekšanās pēc pastāvīgiem uzlabojumiem. Mēs esam tehnoloģiju uzņēmums, un tehnoloģijas ir visas mūsu darbības pamatā. Mēs savus lēmumus pieņemam, balstoties uz datiem un loģiku, lai spētu pievērsties svarīgākajam. Tomēr tas ir ne tikai smags darbs, bet arī ļoti interesanti.

Vēlaties sadarboties ar mums?

Mūsu meklētājs ir vadošais nozarē un var tikt pielāgots un integrēts jūsu tīmekļa vietnē, emuārā vai mobilajā lietotnē. Sadarbojieties ar mums jau tūlīt un pakāpeniski palieliniet savus ienākumus, vienlaikus palīdzot lietotājiem atrast labākās viesnīcu cenas. Uzziniet vairāk:

Sadarbības partneru sadaļa

Ja jums pieder vai jūs pārvaldāt kādu viesnīcu, mēs varam jums palīdzēt mārketinga jomā. Mēs piedāvājam palielināt tiešos rezervējumus, pārvaldīt viesu attiecības, virzīt zīmolu tirgū un samazināt izplatīšanas izmaksas. Uzziniet vairāk:

Viesnīcnieku sadaļa

Jums ir kādi ierosinājumi vai jautājumi?

Sazināties

Meklēt viesnīcas

1. numurs:

2 pieaugušie mainīt konfigurāciju

Mēs atrodam vairāk viesnīcu

Ar vienkāršu meklēšanas pieprasījumu varat salīdzināt visas lielākās ceļojumu vietnes un atrast sev vislabāko piedāvājumu. Tas ir tik vienkārši!

Labākās cenas garantija

Nekādu maksu par rezervēšanu, nekāda uzcenojuma. Mēs to apsolām!

Ceļotāji ir iecienījuši mūs

Pagājušajā gadā vairāk nekā 400 miljoni ceļotāju uzticējās mums, lūdzot atrast labākos piedāvājumus viesnīcās.

© 2020